Благодійний забіг “Чернігів-Скеля” та акція “Випускники 2022”
Педагоги Собіщицького ліцею активно долучилися до благодійного забігу "Чернігів-Скеля" та благодійної акції "Випускники - 2022. - міста Вараша". Разом ми сила. Ми віримо у перемогу! Слава Україні!. Героям слава!