Велопробіг «Рухаємося до перемоги!»
Учні нашого ліцею долучилися до велопробігу, який був організований на підтримку ЗСУ. Діти разом з вчителями подолали відстань до Білого озера, де мали можливість поспілкуватися з іншими учасниками пробігу і…
Учні нашого ліцею долучилися до велопробігу, який був організований на підтримку ЗСУ. Діти разом з вчителями подолали відстань до Білого озера, де мали можливість поспілкуватися з іншими учасниками пробігу і…