Випускники у Львові
На початку літа учні 11, 9 класів та вчителі Собіщицького ліцею здійснили подорож до столиці Західної України – міста Львова. Діти відвідали Львівський Океанаріум, Італійський дворик, гуляли старовинними вулицями Львова,…
На початку літа учні 11, 9 класів та вчителі Собіщицького ліцею здійснили подорож до столиці Західної України – міста Львова. Діти відвідали Львівський Океанаріум, Італійський дворик, гуляли старовинними вулицями Львова,…