“Ми пам’ятаємо”
З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в Собіщицькому ліцеї було проведено інформаційно-просвітницькі заходи.…